Posted on

Seznamka ostrava strikani do pusy

seznamka ostrava strikani do pusy

Hledám muže kluka (aktiva) klidně i dva,do 47 let,s pěkným nástrojem co je rád kouřen.. rád tě pěkně pohoním a potom dlouze vykouřím až budeš stříkat nejlépe pravidelněji nebráním se ničemu záleží jen na chuti někdo na diskrétní delší kamarádství kde jde o fajn sex a pěkné chvíle zakončené stříkáním já. Inzerát: Hledám diskrétního zdravého z vlastním zázemím já pasivní stihli oralek a nebráním se pokud bys chtěl rád a ti podrzim mladšího vzhledu casem se nabranim bez ochrany oralek analek oral aktivne anal pasivne casem oralek az do konce rad polykam strikani do pusy atd nebranim se jen stabilni partner (číst celé). Ostrava. Vloženo neděle Někdo kdo by mi projel dírku? ;) nebo mi ho vrazit do pusy? Chci něco co pořádně stříká posílejte fotky O:) Odpovědět na inzerát. © consultanta-proiecte.eu - kontakt - RSS - vložit inzerát.

Seznamka ostrava strikani do pusy -

Taktéž ona měla v zadečku anální kolík a svou pičku obdělávala elastickým oboustranným umělákem. Jana pak Sandře nastavila kozačku, Sandra si na ní nasedla a začala si třít kundičku o Janinu holeň. Chudák Natálka poulila uslzený oči a po nějaký době se jí to podařilo spolykat. Z pusy mi čněl dobrých 20 cm dlouhý umělý penis, na kterém se během chvilky nabodávala Janina kundička. Navíc jsem slyšela zvuk silně podobný chlupate holky jen pornuj, jaký je slyšet, když chčijete normálně do hajzlu Když jí penis zmizel celý v puse, drobnými kmitavými pohyby mi ho masírovala hluboko v krku. Na závěr seznamka ostrava strikani do pusy taky nacpali do pusy nějaký hrozny a zas mi do ní chcali a já musela kousat s plnou pusou chcanek.

Seznamka ostrava strikani do pusy -

Po nějaký době přešel do pusy. Pár chlápků se vystříkalo do kondomů a ona to znich musela vypít. Jana hbitým jazýčkem lízala její klitoris a Sandra hekala do Janiny pičky a vrnícím vibrátorem jí obšťastňovala zadeček. Kdyz si dam tak to chci zkusit s klukem. Prijd ke me tento vikend a prines matro. Jeste jsem to s klukem nedelal ale moc to chci poznat. Vyjedem se a vzajemne se hladce vyholime. Pak olejickem se vzajemne namazem a budem si je honit. Poprve ho vezmu do pusy a budu te kourit. Budem si masirovat vzajemne zadecky. On hledá jeho: Nezávazný flirt: Seznamka: Děčín - consultanta-proiecte.eu - tradiční a největší internetová consultanta-proiecte.eu v ČR. Zkus se Chci us konecne mit v puse neci pero s chuti si ho budu vrazet as do krku as zacne strikat. DĚČÍN a okoli hledam kohokoliv na vykoureni a vystrikani se do me consultanta-proiecte.eu nejdřív a diskretne. Hledám diskrétního zdravého z vlastním zázemím já pasivní stihli oralek a nebráním se pokud bys chtěl rád a ti podrzim mladšího vzhledu casem se nabranim bez ochrany oralek analek oral aktivne anal pasivne casem oralek az do konce rad polykam strikani do pusy atd nebranim se jen stabilni partner (číst celé).

0 thoughts on “Seznamka ostrava strikani do pusy

Hinterlasse eine Antwort

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind markiert *